O mně

Jsem šťastná, že jsem dostala příležitost vést obchod se zdravou stravou. Je to pro mě neuvěřitelná zkušenost. Například jsem se musela naučit zavolat vedoucímu obchodního oddělení a něco po něm požadovat anebo si dokonce stěžovat, že nepřišlo zboží, které přijít mělo atd. Jsou to všechno věci, které mě nutí jít stále dál a nebát se říkat svůj názor a svá přání, protože kdyby to tak bylo, už by z Cesmíny byl sklad všeho, co jsem zde mít nechtěla, ale neuměla jsem říci ne.

Cesmína je pro mě více zábavou než prací, a proto také když sem jdu, neumím ani vyslovit to, že jdu do práce. Je to skvělé, když můžete ráno vstávat s tím, že se těšíte na svoji práci. Navíc by se ani nešlo netěšit, vždyť do obchodu chodí jen dobře naladění zákazníci.

Je to nesmírně naplňující, když slýchám, že obchod krásně voní, že je dobře zásobený a na otázku, jak funguje, mohu odpovědět: „skvěle“.

A to je všechno díky Vám, zákazníkům, kterým záleží na tom, čím živí své tělo. Bez Vás by nic takového nebylo, takže Vám děkuji. Děkuji za „práci“, která je mi koníčkem.

Štěpánka